5 برند برتر لوله و اتصالات فاضلابی

5 برند برتر لوله و اتصالات فاضلابی
۵ برند برتر لوله و اتصالات فاضلابی را  میتوان به صورت زیر معرفی نمود. کیفیت لوله و اتصالات فاضلابی با درصد پی وی سی مورد استفاده در تولید آنها سنجیده میشود. بهترین لوله پلیکا ( لوله پی وی سی یا یو پی وی سی ) موجود در بازار در فرمولاسیون خود از ۸۵ درصد پی وی سی و باقی مواد ترکیب شده از جمله فیلر ( کربنات کلسیوم ) تیتانیوم دی اکسید ، روغن های روان کننده و رنگ دهنده ها تشکیل می شود. لوله یو پی وی سی با توجه به ابعاد، ضخامت، و قابلیت های دیگری که دارند به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند.  

۱٫ لوله های محافظ صلب ( لوله برقی ).

این نوع لوله خود به دو دسته تشکیل میشوند:
الف. لوله خم گرم
این دسته از لوله برق برای خمش و ایجاد زانویی برق نیاز به گرم شدند دارند و میبایست برای خم کردن آنها از فنر لوله برق و گرما در محل خمش استفاده نمود.
ب. لوله خم سرد
این دسته از لوله برق جهت خمش و ایجاد زانویی برقی نیاز به گرما نداشته و صرفا با استفاده از فنر لوله میتوان به زاویه دلخواه خم نمود. لوله فاضلابی ( نیمه قوی )لوله های فاضلابی عموما از استاندارد ۹۱۱۹ پیروی میکنند و ضخامت لوله سایز ۱۱۰ آنها باید معادل ۳٫۲ میلیمتر واقعی باشد.

۲٫ لوله هواکشی ناودانی

لوله هواکشی یا ناودانی طبق استاندارد ۱-۱۲۱۴۲ تولید میشوند و در لوله سایز ۱۱۰ ضخامت ۲٫۲ میلیمتری دارند. لوله های فشار قویاین دسته از محصولات عموما برای محدوده ای به کار میرود که فشار خارجی بر روی لوله وجود دارد. به طور مثال جهت دفن کابل های برق و مخابراتی شهری از این لوله ها برای دفن در زیر معابر استفاده می گردد.
۳٫ لوله جدار چاه
این نوع لوله ها در حفاری چاه های عمیق و نیمه عمیق استفاده میگردد تا از ریزش دیواره چاه به داخل آن جلوگیری شود. این دسته از لوله ها را میتوان در دو نوع شیاردار و بدون شیار تهیه نمود.

۵ برند برتر لوله و اتصالات موجود در بازار :

پلیمر گلپایگان

اورامان غرب
لوله گستر گلپایگان
نانو پلیمر یاس

وینو پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *