لوله پلیکا گلپایگان

لوله پلیکا گلپایگان

لوله های پلیکا گلپایگان عموما بر اساس پی وی سی تشکیل دهنده ی آنها قیمت گذاری میشوند.

اما در این میان برخی ازشرکت ها به سبب برند سازی انحام شده و هزینه های برندینگی که برای شناساندن محصولات و برندشان انجام داده اند، با توجه به مقدار پی وی سی مشابه با دیگر برند ها، قیمت بالاتری بر روی محصولات خود می گذارن.

در میان برترین برند های لوله و اتصالات پلیکا نمونه های زیر را میتوان مثال زد.

۱٫ پلیمر گلپایگان PG

۲٫ لوله گستر گلپایگان 

۳٫ نانو پلیمر یاس

۴٫ اورامان غرب

بررسی و مقایسه

در میان برند های بالا، با توجه به این مساله که فرمولاسیون مواد تشکیل دهنده هر ۴ برند مشابه یکدیگر است اما برند اول یا همان پلیمر گلپایگان PG در قیمت گذاری های خود از باقی برند ها قیمت بالاتری را برای محصولات خود در نظر میگیرد.

با کمی تامل و مقایسه برند های فوق، قدمت و مدت زمان فعالیت برند پلیمر گلپایگان از دیگر برند های ذکر شده بیشتر است.
شرکت پلیمر گلپایگان سالیان زیادی است که توجه ویژه ای بر روی برند سازی داشته و توانسته نام پلیمر گلپایگان را به نامی آشنا در میان فعالین حوزه تاسیسات بدل کند.

حال باید از خود پرسید قصد ما از پرداخت هزینه بیشتر در خرید هر کالایی کیفیت و خدمات بهتر است و یا برند سازی بهتر ؟

مثال :

برای برند سازی همین بس که مدتی است در بازار های جهانی گوشی های آیفون هر روز از اقلام همراه تلفن های همراه خود می کاهند و قیمت را بالاتر میبرند.
یا در میان تلفن های همراه اندروید، سامسونگ قیمت بالاتری را نسبت به سایر رقبای خود که گاها کالای با کیفیت تر و یا خدمات بهتری به مشتریانشان ارائه میدهند برای محصولاتشان در نظر میگیرند.

در همین راستا مجموعه پلی پایپ با این حال که قابلیت تامین برند خوب پلیمرگلپایگان را دارد، اما در جهت شفاف سازی و آگاهی بیشتر مصرف کنندگان، نیاز دید تا مقداری در این مورد توضیح داده و مشتریان را از بابت تفاوت قیمت برخی برند ها با کیفیت مشابه و قیمت های متفاوت آگاه سازد.

کلام آخر

مجموعه پلی پایپ به همراهان و مشتریان خود پیشنهاد میکند، در صورتی که تمایل به خرید لوله پلیکا گلپایگان و اتصالات پلیکا با کیفیت عالی و قیمت مناسب دارند، نیاز خود را از سبد محصولات شرکت اورامان تهیه کنند تا با وجود خرید کالای با کیفیت مشابه، هزینه کمتری پرداخت نموده و از هزینه ها و قیمت تمام شده خود بکاهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *